WitamyWitamy na najlepszej sieci Cs-Holyshoot.pl! Zapoznaj się z Regulaminem!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Witajcie serdecznie
Witajcie,

mam na imię Anna, w tym roku kończę 32 lata( choć nadal na swój wiek czuję ze zyje,hehe czyli młodo). Mieszkam w Dębicy( nasze misto słynie z produkcji opon), obenie pracuje w Maku i bardzo sobie to cenie. Interesuję się krzyżówkami, muzyką (głównie amatorko lubie śpiewać), kocham tez informatykę,, j.niemieckim,lubię pomagać ludziom sprawia mi to przyjemność, mam nadziję ze pomay sie i pogadamy na ts3. Ale w sumie można ze mną pogadać na każdy temat, jestem bardzo towarzyska. Moja przygoda z CS'em zaczęła się równo 15 lat temu, "zaraził" mnie tą grą mój brat i tak się zaczeło. W wolnych chwilach czytam i gram w gry on-line, ale przyznaję bez bicia - jestem no life'm i większość czasu spędzam przed komputerem - od grania, przez Moderację forum u mojego znajomego na sieci, odkrywanie funkcji informatyki bardzo mnie inspiruje i szukanie przeróżnych inspiracji w końcach Internetu.

Do tej pory grałam głównie na serwerach CS 1.6, dlatego nie miałam okazji grac jeszcze na cs go ze wzeglu na moj stary lapek( chyba juz przejdzie na emeryture hehe).
Do zobaczenia!

Pozdrawiam i zyczę miłego mnie odkrywania.
Odpowiedz
Witamy Smile
Odpowiedz